Karosárna / Lakovna

poruba_cam06_2012-08-20_fin_resize.jpg

Karosárna

Ať už je váš vůz poškozen jakkoli, naší snahou je zajistit vždy nápravu tak, aby bylo naprosto neznatelné, že se kdy nějaký problém na karoserii vašeho vozu vyskytl. Napomáhají nám k tomu nejen odborné znalosti a zkušenosti našich proškolených zaměstnanců, ale i technologie, které využíváme.

  • Servis společnosti Bono auto a.s.. je vybavena moderním vybavením pro naprostou spokojenost zákazníka v oblasti karosářských prací.
  • ravnací mobilní stolice pro dokonale vyrovnání karoserií automobilů.
  • výměna autoskel
  • společnost BONO auto a.s. má smlouvy se všemi renomovanými pojišťovnami (Česká pojišťovna, Allianz, Generali,...).
  • Zajišťujeme odvoz nepojízdných vozů, jejich prohlídky, odhady a kalkulace cen oprav, součinnost s pojišťovnami a realizaci veškerých oprav vozů při pojistných událostech dle norem, záručních postupů a technologií daných výrobcem.
  • každé vozidlo prochází po opravě dvoustupňovou kontrolou
  • po dobu opravy poskytujeme zákazníkům náhradní vozidlo, příp. městský odvoz

 

Lakovna firmy BONO auto a.s.

Autolakovna firmy BONO auto a.s. je vhodně situovaná na ulici Malostranské 579, 742 42  Šenov u Nového Jičína. Lakovna se specializuje nejen na lakování karoserie osobních automobilů ( autolakýrnictví ) a klempířské práce, ale i na lakování vozidel převyšujících 3,5t , teké se zabýváme lakováním plastových materiálů . V naší autolakovně máme mnoho profesionálů, kteří mají bohaté zkušenosti v oblasti lakýrnictví, proto jsme schopni Vaši zakázku s nejvyšší kvalitou zpracovat a následně vyhotovit.

  • Samotná provozovna autolakovny v Novém Jičíně je součástí objektu firmy BONO auto, která nabízí mimo lakovny kompletní servis (mechanické, diagnostické, karosářské a lakýrnické práce) pro Váš automobil . K jejímu založení nás vedla nepříliš uspokojivá situace v oblasti trhu opravy laku a karosářské práce osobních automobilů, co do ceny a kvality poskytovaných služeb. Naší hlavní vizí se tak stala hlavně kvalitní práce a rozumná cena.. Všechny tyto cíle přímo souvisí i s výběrem partnerů a dodavatelů barevných komponentů či doplňkového materiálu.
Prodáváme vozy značek