Zjistěte více o našich řešeních na míru pro vaše podnikání

Přestavby užitkových vozů Renault Pro+

Široká nabídka zahrnuje jak tovární přestavby, tak řešení našich lokálních dodavatelů. Díky přísnému systému certifikace je zaručena kvalita a provedené úpravy nemají vliv na záruku samotného vozidla.

Kontaktujte našeho prodejce a najděte nejlepší řešení
_ radim-head.jpg

Radim Hausner

Fleetový prodej / přestavby / firemní financování 

Mobil:
(+420) 731 608 042
E-mail:
_ pachmann.jpg

Zdeněk Pachmann

Fleetový prodej / užitkové vozy / firemní financování 

Mobil:
(+420) 734 145 407
E-mail:

Přeprava zboží

Skříňová nástavba a valník s plachtou

Renault nabízí z výroby skříňovou nástavby o objemu 20 a 22 m3. K dispozici jsou verze s předním i zadním pohonem vč. varianty se zdvojenou zadní nápravou. Maximální užitečná hmotnost u 4,5t verze dosahuje 1,77 t.

a.jpg b.gif plachta.png

Další řešení skříňových nástaveb či valníků s plachtou jsou zajištěny ve spolupráci s lokálními dodavateli s certifikací Renault - zárukou kvality. Na přání klienta lze vůz vybavit spací nástavbou, hydraulickým zadním čelem, bočními dveřmi, sadou spoilerů apod.

Isothermické nástavby a vestavby

Isotherm nástavba

Tento typ přestavby je realizován na bázi modelu MASTER podvozek prostřednictvím lokálních dodavatelů s certifikací Renault. Ta je zárukou kvality i kompability provedených úprav.

Isotherm vestavba

Úpravy jsou realizovány na bázi modelů KANGOO, TRAFIC a MASTER s objemy přepravního prostoru 3 - 17 m3.

Nabídka zahrnuje vše od běžné rozvážky, přepravy léků, květin až po transport hluboce zmrazeného zboží, masa ve visu či multiteplotní přepravu.

renault-professionnels-carrosses-isotherme.jpg.ximg.l_12_m.smart.jpg tr2.jpg tr1.jpg

Valník a Sklopný valník

Valník

Tovární řešení Renault zahrnuje valníky s hliníkovými bočnicemi v několika délkách. Vybrat si můžete verze s předním i zadním pohonem vč. varianty zdvojené zadní nápravy. V nabídce je i verze dvojkabina pro 6 až 7 osob. Další verze jsou zajištěny ve spolupráci s lokálními dodavateli s certifikací Renault - zárukou kvality provedených úprav.

Sklopný valník

Tovární řešení čítá hned několik variant o různých délkách včetně dvojkabiny pro 6 – 7 osob. Vybrat lze ocelovou či hliníkovou nástavbu, jedno- případně třístranné sklápnění. Vrcholem je 4,5t verze s užitečnou hmotností 1626 kg. Kromě toho je možné realizovat přestavbu na valník u našich lokálních dodavatelů s certifikací Renault. Ta je zárukou kvality i kompability provedených úprav.

valnik.jpg sklopny-valnik.jpg

Přeprava osob

Kangoo, Trafic, Master

Osobní verze modelů Renault zahrnují modely KANGOO (5 až 7 míst) či TRAFIC (5 až 9 míst). V nabídce je ale také tovární úprava modelu MASTER – verze Bus s kapacitou až 17 osob. Pokud potřebujete převážet zároveň větší objem zboží či zavazadel, jsou tu varianty TRAFIC Combi Van či MASTER Combi, které zvládnou 5 až 9 osob.

Další řešení například pro převoz pacientů jsou zajištěny prostřednictvím lokálních dodavatelů s certifikací Renault.

kangoztp.jpg osoby.jpg master.jpg

Individuální přestavby lokálních dodavatelů

Kvalita

Díky přísnému systému certifikace našich dodavatelů získáváte jistotu kvality provedených úpravy.

Záruka

Dodavatelé s certifikací Renault respektují naše normy a technologie při výrobě vozu a mají plnou podporu našich inženýrů. Díky tomu provedené úpravy vliv neovlivňují záruku samotného vozidla.

Více informací získáte u nás na pobočkách v Novém Jičíně, Frýdku-Místku, Ostravě.

fgs1.jpg fgs2.jpg

Prodáváme vozy značek